Wybierz miejsce docelowe.

Jest wiele porad na temat tego, jak zaoszczędzić na rodzinnym urlopie. To wszystko, co teoretyczne na wysokim poziomie, to pytanie o to, w jaki sposób rodziny mogłyby zaoszczędzić pieniądze w perfekcyjnym świecie. Wiele z tych artykułów mówi, że najpierw należy ustalić budżet. Radzę najpierw wybrać cel podróży. O wiele łatwiej jest poznać rzeczywisty zakres tego, na co patrzysz, jeśli chodzi o to, ile musisz zaoszczędzić, jeśli wiesz, dokąd chcesz iść, a nie tylko gdzie możesz sobie pozwolić. Musisz zdać sobie sprawę, że jesteś teraz rodziną i chociaż jest tak wiele niesamowitych rzeczy do zrobienia w Sonoma i Napa, to prawdopodobnie nie jest to odpowiednie dla dzieci. Nie powinno to powstrzymać Cię przed planowaniem z bliskimi wspaniałego pobytu.

Marzenie duże. Nie bój się wybrać celu, który wydaje się być poza Twoim zasięgiem, o ile jest odpowiedni dla każdego. Pokażemy Ci, jak urzeczywistnić te marzenia. Naprawdę.

Użyjmy świata Walta Disneya jako przykładu. Jest duży. Ludzie go uwielbiają. Większość ludzi wciąż marzy o tym, by zabrać rodzinę do Walta Disneya. Jest duży, prawda?

Wykonaj swoje badania i ustal budżet


Wykonaj badania i odpowiedz na następujące pytania: jak długo chcemy być na wakacjach? Jak się tam dostaniemy? Gdzie się zatrzymamy? Jakie parki odwiedzimy w świecie Walta Disneya? Ile osób się wybiera? Ile pieniędzy będzie kosztować jedzenie każdego dnia na osobę? Ile pieniędzy potrzebujemy na osobę, na dzień? Jakie są różne koszty podróży (taksówki, napiwki itp.). Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie te pytania, zapisz ile pieniędzy potrzebujesz, aby podróż stała się rzeczywistością.

Weź głęboki oddech. Nie musisz zapisywać WSZYSTKICH MIESIĘCY, aby zacząć planować swoje wakacje w świecie Walta Disneya.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj