Wyjazd na obóz zimowy to jedna z najpopularniejszych form spędzenia ferii przez dzieci i młodzież w gronie rówieśników na ciekawych zajęciach. Na pewno jest to lepsze niż siedzenie przed telewizorem lub komputerem przez cale ferie i rodzice mają pewność, że dziecko jest bezpieczne i dobrze się bawi.

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz zimowy

Młodzi ludzie chcą uczyć się samodzielności, przeżywać przygody i spędzać czas z innymi nastolatkami. Będąc na obozie dziewczyna lub chłopak może samemu zdecydować, w co się ubierze, zaczyna rozumieć, że powinien oszczędzać kieszonkowe, aby wystarczyły mu do końca turnusu. Dziecko staje się bardziej dojrzałe i odpowiedzialne. Jednocześnie stała opieka przygotowanych do swojej funkcji opiekunów daje gwarancje bezpieczeństwa, podpowiadają jak radzić sobie w różnych sytuacjach.

Jakiego rodzaju obozy zimowe dla młodzieży można znaleźć?

Zimą do najpopularniejszych należą obozy sportowe z nauką jazdy na sankach i snowboardzie. Często więc odbywają się one w górach, tam gdzie jest dużo śniegu i wyciągów narciarskich.

Jednakże przecież nie każdy musi chcieć i lubić narciarstwo i cały dzień na mrozie. Dlatego też coraz częściej zdarzają się również propozycje spędzenia wolnego czasu w zupełnie inny sposób. Na przykład poprzez wcielenie się w rolę bohaterów ulubionego filmu lub książki. Tego typu ofertę znaleźliśmy między innymi na stronie biura https://quatronum.pl

Co proponuje uczestnikom zimowiska firma Quatronum?

Firma Quatronum zaprasza chętnych do przeżycia przygód podobnych, jakie zdarzyły się przyjaciołom Harrego Pottera, bohaterom Gwiezdnych Wojen albo Władcy Pierścieni.

Szkoła Czarodziejów

W Szkole Czarodziejów zgodnie z nazwą uczestnicy przenoszą się w świat czarów i magii. Uczą się między innymi sztuki przepowiadania przyszłości, zaklęć znanych z książek o Harrym Potterze, poznają historię magii i magów oraz budowę i znaczenie różdżek. Na zajęciach będą też odbywać się turnieje taneczne i wokalne, a szczyptę dreszczyku przyniosą nocne misje.

Szkoła Tropicieli

Szkoła Tropicieli podąża śladami bohaterów „Władcy Pierścieni”. Na pewno ciekawe będą tu zajęcia z kartoznawstwa, strzelectwa, samoobrony i maskowania. Dużo będzie gier strategicznych i logicznych oraz wiele zabaw organizowanych jest poza obiektem.

Gwiezdna Akademia

W Gwiezdnej Akademii będziesz miał możliwość nauki technik tatuaży z henny, umiejętności koncentracji i medytacji, ćwiczeń gibkości, zręczności i wytrzymałości. Będą quizy wiedzy o filmach z serii „Gwiezdnych wojen”.

Jakie warunki pobytu oferuje Quatronum?

Uczestnicy obozów proponowanych przez firmę Quatronum mieszkają w prawdziwych zamkach lub pałacach. Wśród nich są na przykład zamek Golub – Dobrzyń, zamek Książ, zamek w Niepołomicach, a także zamek Rydzyna.

Na pobyt organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj