Na rynku znajdziemy wiele zabawek i akcesoriów dla dzieci, które idealnie nadadzą się na prezent. Jednak tablica manipulacyjna to rozwiązanie nietuzinkowe, które będzie nie tylko sposobem na świetną zabawę, ale także dobrym pomysłem na wspomaganie właściwego rozwoju dziecka. Ten rodzaj prezentu idealnie nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dopiero zaczynają poznawać świat. Dzięki tablicy manipulacyjnej dzieci będą zdobywały nowe umiejętności, a my sami będziemy obserwować jak dzieci z fascynacją odkrywają coś, czego wcześniej nie spotkały. Dodatkowo możemy taką tablicą manipulacyjną spersonalizować dla konkretnego dziecka.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • dlaczego warto kupić tablicę manipulacyjną
  • jak działa tablica manipulacyjna
  • czy warto personalizować prezenty

Poszukując odpowiedniego prezentu dla naszego dziecka często gubimy się w gąszczu różnych zabawek oraz akcesoriów. Do dyspozycji mamy także zabawki edukacyjne. To ważny element, nad którym warto się na dłużej pochylić. Edukacyjne zabawki nie tylko bawią, ale także uczą nasze dzieci i wspomagają ich rozwój. Przykładem takiego ciekawego prezentu jest tablica manipulacyjna, która jednocześnie pozytywnie wpływa na trzy zmysły: wzrok, dotyk oraz słuch. Dzięki temu nasze dziecko rozwija się, poznaje nowe sposoby na zabawę, szuka ciekawych rozwiązań, a jednocześnie poszerza swoją pewność siebie. Co jeszcze warto wiedzieć o tablicy manipulacyjnej?

Dlaczego tablice manipulacyjne dla dzieci to doskonały wybór jako prezenty personalizowane?

Tablica manipulacyjna dla dzieci składa się z kilku elementów. Na drewnianej podstawie doczepionych jest wiele różnorodnych przedmiotów. Mogą to być między innymi dzwonki, sznurki, zębatki, kłódki, koła, kwadraty, trójkąty, labirynty oraz inne bardzo ciekawe elementy, przy których nasze dziecko może majstrować, przesuwać, dopinać, przestawiać, zamieniać, dotykać, wywoływać dźwięki. Dzięki temu nasze dziecko równocześnie ćwiczy swoje ręce, czyli zdolności manualne, a także pracuje jego wzrok i słuch. Korzystając z tablicy dziecko doskonale się rozwija i zdobywa nowe umiejętności. Jednocześnie szuka także nowych rozwiązań, sposobów na zmianę, myśli, zastanawia się co pozwala mu odkrywać nowe rozwiązania, a także zwiększać pewność siebie. Ta nietypowa i trochę nieoczywista zabawka jest dla dziecka idealnym sposobem do zabawy i pobudzania własnej wyobraźni, która dzięki przyczepionym do tablic elementom może wejść na coraz wyższy poziom i pomóc dziecku w odkrywaniu świata oraz nowych rzeczy w przyszłości. Umiejętności zdobyte dzięki zabawie tablicą manipulacyjną mogą zaprocentować. Nieszablonowe myślenie z nietuzinkowym podejściem do rozwiązywania różnych problemów oraz pewnością siebie w grupie rówieśniczej to umiejętności, które bardzo przydadzą się dziecku w ramach jego rozwoju oraz w kolejnych etapach edukacji.

Tablice manipulacyjne dla dzieci – gdzie zamówić personalizowane zabawki i w jakiej formie można je kupić?

Tablicę manipulacyjną dla dzieci możemy kupić w dwóch wersjach: w wersji standard oraz premium. Wersja standard ma ograniczoną ilość elementów, a wersja premium zawiera ich o wiele więcej. Dobrze jest kupić dziecku tablicę manipulacyjną z jak największą ilością elementów, które będzie można potem zmieniać i przestawiać. Dzięki temu interesująca zabawa oraz proces poszerzania własnej wyobraźni nie będzie miał końca. Możemy zamówić tablicę w różnych rozmiarach, choć producenci, którzy sprzedają tablice manipulacyjne na stronie https://lovilo.pl/ zachęcają do zakupu jak największego rozmiaru tablicy manipulacyjnej po to, by dziecko miało jak najwięcej możliwości i okazji do zabawy. W sklepie internetowym dostępne są także podwójne tablice manipulacyjne, którymi jednocześnie może bawić się dwoje dzieci. Dodatkowo można także spersonalizować tablicę manipulacyjną dopisując imię jej małego właściciela. Taki spersonalizowany prezent to doskonały pomysł, jeśli chcemy, aby był to dedykowany prezent konkretnemu dziecku i dziecko poczuło się wyróżnione. Maluch z pewnością doceni taki prezent. Z drugiej strony istnieje też możliwość zamówienia tablicy manipulacyjnej, która będzie mogła zostać powieszona na ścianie. To ważny element i bardzo praktyczny, ponieważ nie wszyscy z nas będą mogli taką tablicę postawić lub oprzeć gdzieś w pokoju dziecięcym. W sklepie online dostępne są także tablice manipulacyjne podzielone na dwie części: jedna z nich to tablica manipulacyjna z różnymi elementami, druga to tablica kredową na której dziecko może rysować co tylko zechce. Tablice dostępne są w sprzedaży wysyłkowej, dzięki czemu zakupy są łatwe i przyjemne z dostawą wprost pod nasze drzwi. Zachęcamy do zakupu tablic manipulacyjnych dla dzieci ponieważ to nie tylko doskonały prezent dziecka, który możemy spersonalizować, ale także doskonały element troski o właściwy rozwój naszego malucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj