Zimne ognie są dobrze wszystkim znane. To bardzo popularne fajerwerki w czasie Świąt, na Sylwestra, podczas urodzin i wesela. Cieszą się powodzeniem, bo można je używać w zamkniętych pomieszczeniach. Stanowią błyszczącą oprawę ważnych chwil, a także atrakcyjny dodatek do sesji zdjęciowych. Najbardziej atrakcyjne są długie zimne ognie. Klasyką są te o kształcie prostym. Można jednak też dostać różne inne, takie jak serduszka, cyferki, zwierzątka, gwiazdki i choinki oraz typowo weselne z oprawą graficzną. Pełną ofertę można znaleźć tutaj: https://hurtownia-fajerwerki.pl

Popularność zimnych ogni wynika z prostego użytkowania oraz z efektów wizualnych. Piękne iskierki mienią się lśniącym, złoto-srebrnym blaskiem i charakterystycznie skwierczą. Wysypujące się na boki świecące pasemka, wyglądają jakby tańczyły w powietrzu. Szczególnie po ciemku wygląda to bardzo efektownie, a przestrzeń zyskuje wyjątkowy charakter. Zimne ognie tworzą klimatyczny nastrój, i są idealną atrakcją na Sylwestra i nie tylko.

	Opakowanie długich zimnych ogni z hurtowni PyroTech

Jak działają zimne ognie

Zimne ognie to różnej grubości pręty, o długości od 10 do 90 cm. Te parametry decydują o intensywności i czasie trwania efektu. Drut pokryty jest do połowy lub do wysokości 3/4 masą, która jest wymieszana z prochem, opiłkami żelaza oraz azotanem baru. Taka mieszanka generuje po odpaleniu efekt wielu iskier wytwarzanych jednocześnie od góry do dołu.

Zimne ognie zalicza się do najbezpieczniejszych fajerwerków, ale ich nazwa jest myląca i trzeba zachować ostrożność. Same iskierki nie parzą, jednak mocno żarzący się drut jest bardzo gorący. Dlatego te fajerwerki mogą być odpalane przez dorosłych bądź pod ich nadzorem, i przechowywane poza zasięgiem dzieci. Lepiej przy użytkowaniu unikać miejsc nad meblami i dywanem,

Jakie zimne ognie na Sylwestra lub inne imprezy się sprawdzą i gdzie je kupić?

Zimne ognie PyroTech

PyroTech prowadzi największą hurtownię pirotechniczną w Polsce środkowej – LINK do listy sklepów. Fajerwerki oprócz strony hurtowni, można nabyć online w sklepie internetowym. Zimne ognie na Sylwestra i reszta asortymentu dostępne są stacjonarnie w sieci sklepów PyroTech w Łodzi. W skali kraju jest to jeden z największych i sprawdzonych sprzedawców pirotechniki detalicznie oraz hurtowo. Również wszystkie fajerwerki pochodzą od pewnych i renomowanych producentów. Posiadają niezbędne atesty i zezwolenia oraz symbole z klasą CE i instrukcje w języku polskim. Są opisane pod względem bezpiecznego używania, technicznym i co do efektów wizualnych. Te obrazują też filmiki na stronach.

W ofercie PyroTech znajdują się różnorodne zimne ognie na Sylwestra, wesele i inne okazje. Do wyboru długość od 10 do 90 cm. Oprócz dużych zestawów po nawet kilkaset zimnych ogni, są paczki po kilka i więcej sztuk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj