Czy wiesz, że nie potrzebujesz nowoczesnej konsoli do gier, aby zagrać w wiele świetnych tytułów? Ogrywaj ulubione gry oraz nowości wykorzystując innowacyjne rozwiązania wybranych telewizorów Samsung Smart TV. Sprawdź co wyróżnia dobry telewizor gamingowy.

Dlaczego warto sięgnąć po telewizor ze Smart TV?

Jeśli stoisz przed wyborem nowego telewizora, to świetną opcją będzie nowy Smart TV. Jest to inteligentny telewizor, który po połączeniu z Internetem otwiera przed Tobą wiele możliwości. Do Twojej dyspozycji jest duża baza aplikacji* – w tym serwisy streamingowe z filmami, serialami i innymi treściami wideo (np. YouTube) lub aplikacje muzyczne czy informacyjne.

Wykorzystaj Samsung Smart Hub i zawsze znajdź to, czego potrzebujesz, nawet podczas oglądania telewizji. W specjalnym panelu znajdują się m.in. ulubione aplikacje (z wyświetlanymi miniaturami treści) – sprawdzaj, przeglądaj i wybierz to, co Cię najbardziej interesuje.

Chcesz żeby Twój smartfon lub tablet stał się pilotem do telewizora? Wykorzystaj możliwości aplikacji SmartThings**, która umożliwia przejęcie zdalnej kontroli nad inteligentnymi urządzeniami, w tym Smart TV.

*Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu.

** Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android (powyżej wersji 8.0) i iOS (powyżej wersji 14.0). Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi.

Granie w chmurze, czyli jak grać na telewizorze bez konsoli?

Widziałeś ostatnio kilka interesujących premier gamingowych? Może chcesz zaprosić znajomych i szukasz pomysłu na wirtualną rozrywkę? Świetną opcją jest granie w chmurze – bez konieczności posiada konsoli.

Wystarczy Ci jeden z wybranych modeli Samsung Smart TV oraz aplikacje do streamingu gier takie, jak: Xbox lub NVIDIA GeForce NOW***. Oczywiście pamiętaj, że potrzebujesz również dostęp do Internetu oraz kompatybilnego kontrolera do gier obsługującego łączność Bluetooth.

*** W zależności od wybranej usługi gamingowej możesz potrzebować płatnego abonamentu od dostawcy tej usługi.

Czym wyróżnia się telewizor gamingowy?

Telewizor dla graczy rządzi się swoimi prawami. Jeśli chcesz nadążyć za akcją gry sportowej lub gier typu FPS, to zainteresuje Cię niski input lag. Jest to tzw. opóźnienie wejścia, czyli czas pomiędzy wysłaniem obrazu do telewizora, a jego wyświetleniem na ekranie. Każdy gracz doceni, jak najniższe opóźnienie – im niższy input lag, tym szybsza reakcja w grze. Ty naciskasz przycisk na kontrolerze, a reakcja na ekranie pojawia się po określonym przez opóźnienie czasie. Warto wiedzieć, że jest ono wyrażane w milisekundach (ms).

Świetnym rozwiązaniem w telewizorach Samsung Smart TV jest Tryb Gry – to udogodnienie, które automatycznie poprawia najważniejsze parametry wyświetlanego obrazu oraz odtwarzanego dźwięku, zachowując przy tym, jak najniższy możliwy input lag. Ciesz się świetnym, wyrazistym obrazem, rozchodzącym się po pokoju czystym dźwiękiem oraz bardzo płynną rozgrywką.

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj