mark levinson

Kupując dobrej jakości auto wiele osób przeważnie myśli nad elementami takimi jak skórzane obicia, klimatyzacja, systemy wspomagające jazdę, ale przede wszystkim zapewniające wysoki komfort podróży. Mało kto jednak zwraca uwagę, iż również odpowiednie nagłośnienie sprawia, iż jazda staje się przyjemniejsza a czas szybciej nam mija. Właśnie dlatego powstało nagłośnienie Mark Levinson, które gwarantuje dobrej jakości nagłośnienie.

Czym jest nagłośnienie Mark Levinson?

Sama nazwa nagłośnienia wzięła się od nazwiska twórcy – Marka Levinsona, i co ciekawe kojarzona jest przeważnie z jedną luksusową marką aut tj. Lexusem. System nagłaśniający został specjalnie zaprojektowany tak, aby spełniać standardy Surround Premium, czyli innymi słowy zamontowanie nagłośnienia wielokanałowego o jakości Premium.

System nagłaśniający dla tego właśnie modelu pojazdu został podzielony na 17 osobnych części sprzężonych ze sobą o łącznej mocy 835 W. Dzięki temu można stworzyć idealny rozkład dźwięku w całym pojeździe. Samo stworzenie oraz montaż nagłośnienia w samochodzie nie należy do prostych zadań. Dlatego też Mark Levinson to profesjonalna marka, która dzięki długiej tradycji oraz sporemu doświadczeniu była w stanie stworzyć nagłośnienie jednocześnie niwelujące zakłócenia oraz szumienie i tym samym równomierne rozłożenie dźwięku w całym pojeździe.

Jakie są zalety korzystania z systemu Mark Levinson?

 W Internecie oraz na różnych portalach ogłoszeniowych można znaleźć informację, iż przeważająca liczba klientów korzystających na co dzień z nagłośnienia Mark Levinson jest bardzo zadowolona i chętnie poleciłaby go innej osobie. Do tego rodzaju zalet można zaliczyć:

  • Spełnienie wymogu dźwięku dookólnego w skali 7:1 – dla zobrazowania jest to porównywalne do dźwięku słyszalnego w sali kinowej lub w Filharmonii, przez co sprawia wrażenie jak podczas prowadzania auta kierowca może znaleźć się w zupełnie innym miejscu;
  • Brak potrzeby ręcznego korygowania dźwięku – dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii dźwięk słyszalny w odbiornikach jest mocny, zintensyfikowany, brak w nim zakłóceń ale przede wszystkim jest stały (dźwięk płynie jednostajnym tempem);
  • Niska cena – w zestawieniu z cenami u konkurencyjnych producentów nagłośnienia do auta oraz w porównaniu z jakością wydobywanego dźwięku cena samego sprzętu waha się w przedziale 5700-5900 zł (w zależności od miejsca w jakim chcemy kupić nagłośnienie) co sprawia jednocześnie, iż jest to bardzo atrakcyjna opcja służąca na lata.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup tego rodzaju nagłośnienia wielokrotnie wymieniają powyższe zalety. Nic więc dziwnego, iż nagłośnienie Mark Levinson jest tak popularne wśród wielu kierowców.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj