Pozytywne opinie o Shopify i dobre recenzje aplikacji sprawiają, że wielu właścicieli sklepów online decyduje się na korzystanie z platformy. Dostępny eksport produktów, przejrzysty cennik Shopify, produkty cyfrowe bezpośrednio ze sklepu, to tylko z kilku dostępnych korzyści.

Czym jest Shopify – App Store

Shopify jest jedną z najpopularniejszych platform na dzisiejszym rynku e-commerce. Założona została w 2004 roku, obecnie używana w ponad 175 krajach na całym świecie. Służy do hostowania i tworzenia stron www, pomaga przeprowadzać transakcje oraz przesyłać produkty.

Przeznaczona głównie dla właścicieli sklepów e-commerce, oferuje bogactwo funkcji takich jak na przykład przeprowadzanie promocji, przyjmowanie płatności kartą kredytową, czy pobieraniem podatków.

Shopify App Store pozwalana na połączenie Twojego sklepu online z różnymi narzędziami. Możesz m.in. połączyć swoje kontakty z oprogramowaniem marketingu e-mail, dzięki czemu stworzysz w łatwy sposób newslettery.

Shopify Lite, czy Pro

Systemy POS umożliwiają płatności w różnej formie, ułatwiają zakupy, pomagają zarządzać transakcjami oraz sprzedażą stacjonarną i online. Integrują ze sobą urządzenia mobilne z chmurą, aktualizują stany magazynowe, a także rejestrują zakupy. Shopify oferuje POS w wersji podstawowej Lite oraz rozszerzonej Pro.

Wersja Lite, dostępna jest dla wszystkich użytkowników Shopify zupełnie za darmo. Wiąże się to jednak z obowiązkiem ponoszenia kosztów prowizji od sprzedaży oraz zakupu sprzętu, czyli drukarki fiskalnej. Shopify Pro wymaga planu abonamentowego jednak posiada wiele dodatkowych funkcji.

Plusy sklepu internetowego na Shopify

Za pomocą Shopify możesz stworzyć intuicyjny i przyjazny dla użytkowników sklep online. Platforma zapewnia zero opłat transakcyjnych w momencie korzystania ze Shopify Pay. Dodatkowo możesz liczyć na pełną kompatybilność z wieloma walutami.

Sklep powstały na Shopify, pozytywnie wpływa na SEO, ponieważ Shopify udostępnia budowanie stron e-commerce ze świetnymi parametrami ich szybkości. Shopify zapewnia również interakcję social mediów takich jak Instagram, Facebook, czy Twitter.

Na dużo wsparcia Shopify, mogą liczyć osoby, które chcą założyć sklep z własnym hostingiem. Co więcej, platforma zapewnia bezpłatny certyfikat SSL, wojskowe bezpieczeństwo danych, a także kompleksowe szyfrowanie.

Mnóstwo zadowolonych klientów to najlepsza reklama dla Shopify. Niezawodna platforma, która wciąż rozwija swoje funkcje i możliwości sprawia, że na jej użycie decyduje się wielu właścicieli sklepów online. Sprawdzi osobiście Shopify opinie lub sam/a wypróbuj 14-dniowy bezpłatny okres próbny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj