Szukasz ciekawego prezentu dla dziecka? A może chcesz zachęcić je do aktywności na świeżym powietrzu? Maluchy uwielbiają takie zabawki jak jeździki czy hulajnogi, które nie tylko zapewniają im nieco ruchu, ale także doskonalą koordynację ruchową, równowagę i ogólną sprawność. A co gdyby połączyć jeździk i hulajnogę? To właśnie zrobiła marka Scoot & Ride, tworząc jeździk/hulajnogę Highwaykick 1 2w1.

Zachęć dziecko do aktywności – hulajnoga 2w1 Ci w tym pomoże!

Wiesz, że aktywność fizyczna jest niezwykle ważna w zdrowym rozwoju kilkulatków? Dzieci już od najmłodszych lat przez ruch doskonalą swoją motorykę, równowagę, koordynację, siłę mięśni czy nawet kondycję. Zachęty, by dzieci nie spędzały czasu wolnego w domu, mają swoje uzasadnienie, zwłaszcza że aktywność na zewnątrz przynosi dodatkowe korzyści. Świetle dotlenia organizm, a nawet wzmacnia układ odpornościowy.

Jeśli planujesz prezent dla dziecka, zamiast klasycznej zabawki czy maskotki rozważ wybór czegoś, co zachęci je do aktywności. Hulajnoga trójkołowa jeździk 2w1 od marki Scoot & Ride to ciekawa propozycja, która z pewnością zwróci na siebie uwagę najmłodszych.

Highwaykick 1: Hulajnoga i jeździk 2w1 dla dzieci już od 1. roku życia

Hulajnoga 2w1 Highwaykick 1 to ciekawy model, który łączy w sobie hulajnogę i jeździk dla najmłodszych. W podstawowej konfiguracji jest to bezpieczna hulajnoga na 3 kołach idealna dla najmłodszych dzieci, stabilna, z szerokim antypoślizgowym podestem i hamulcem nożnym. Wystarczy jednak odpowiednio ustawić trzon kierownicy, żeby jeździk/hulajnoga 2w1 delikatnie zmienił swoje przeznaczenie. Dziecko może wygodnie usiąść na profilowanym siedzisku i korzystać z zabawki tak, jak z tradycyjnych jeździków.

Hulajnoga jeździk Highwaykck 1 nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Każdy rodzic z łatwością poradzi sobie z ustawieniem siedziska dosłownie w krótką chwilę, dostosowując zabawkę do potrzeb malucha.

Bezpieczna hulajnoga 2w1 jest polecana już dla dzieci, które skończyły 12. miesiąc życia. Regulowana wysokość pozwala na ustawienie kierownicy na odpowiednim dla malucha poziomie i podwyższenie jej, gdy dziecko podrośnie.

Rewolucyjna hulajnoga 2w1: Podsumowanie recenzji użytkowników

Hulajnoga 2w1 to ciekawy produkt, który zdobył zainteresowanie wielu rodziców i kilkulatków. Co mówią o nim użytkownicy? Zwracają oni uwagę przede wszystkim na kilka poziomów ustawienia wysokości kierownicy pozwalające dostosować produkt do rosnącego dziecka, wysoką jakość wykonania i zachwyt maluchów, które na rzecz nowej hulajnogi są gotowe zrezygnować z innych środków transportu.

Hulajnogi dziecięce często są dostosowywane do potrzeb dzieci w wieku powyżej 3 lat. Ten model jest idealny dla najmłodszych użytkowników, którzy już w drugim roku życia chcą aktywnie spędzać czas i ćwiczyć swoją sprawność. Dzięki temu jeździk/hulajnoga 2w1 może być świetnym prezentem już na pierwsze urodziny dziecka, którym nacieszy się aż do około 5 roku swojego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj