Jesteś jedną z osób, która chcąc zrealizować swoje marzenie o domu lub mieszkaniu, zdecydowała się na kredyty frankowe? Od pewnego czasu z niepokojem patrzysz na to, co dzieje się z kursem walut i zastanawiasz się, co można zrobić, by dalej nie płacić kredytu frankowego i zamienić go na inną opcję? Czy jest to w ogóle możliwe? Czy istnieje coś takiego jak pomoc w sprawach frankowych, która pozwoli ci złapać oddech i wyjść na prostą? Mamy dobrą wiadomość. Taka szansa jest i pomoc frankowiczom ma realny wymiar.

Na czym polega analiza twojego kredytu frankowego?

Zanim ktokolwiek będzie mógł ci pomóc, specjaliści muszą bardzo dokładnie przejrzeć i przeanalizować twoją umowę kredytową, np. jeśli zawarłeś ją z bankiem raiffeisen bank international ag. Może się bowiem zdarzyć, że umowa na kredyt frankowy będzie mieć zapisy abuzywne, czyli zakazane i niezgodne z prawem. Mogą one stanowić odpowiedni powód do wypowiedzenia umowy lub innych działań, których efektem będzie unieważnienie kredytu lub odfrankowienie kredytu. Więcej na temat tego, jak taka pomoc frankowiczom może wyglądać oraz kto zajmuje się jej udzielaniem, znajdziesz w dalszej części artykułu.

Kompleksowa pomoc w sprawach frankowych

Systematycznie zgłasza się do nas coraz więcej osób, szukających pomocy i wsparcia w spłacie swojego kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich. Jeśli dziś kwota pozostała do spłaty jest wyższa niż w dniu uruchomienia kredytu, jest to wystarczającym powodem do niepokoju. Powodem tej sytuacji często jest fakt, że umowa kredytu została skonstruowana w sposób nieprzyjazny dla klienta, narażając go na wysokie koszty spłaty i czyniąc możliwość spłaty coraz mniej realną. Nasza pomoc frankowiczom polega na tym, że analizujemy te umowy i szukamy sposobów na ich podważenie i unieważnienie kredytu frankowego. Zawsze naszym celem jest dobrze pojęty interes i dobro klienta.

Kredyty frankowe — mamy sposób na zmniejszenie wysokości rat kredytu

Naszym celem jest poprawa twojej sytuacji materialnej i ułatwienie ci spłaty kredytu, tak by przybliżyć szansę na pełne dysponowanie swoją nieruchomością i zwolnienie jej hipoteki. Jeżeli twój kredyt indeksowany we frankach jest coraz droższy, a ty masz coraz więcej problemów z jego terminową spłatą, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami. Do tej pory kancelaria prawna w Warszawie Śródmieście przeanalizowała setki umów kredytowych, w zdecydowanej większości przypadków pomagając swoim klientom. Jeżeli i ty chcesz dołączyć do tego grona, koniecznie skontaktuj się z nami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj