W dobie rozwoju ecommerce, powstawania wielu nowych sklepów online i przenoszenia stacjonarnych punktów sprzedaży do sieci, popularnością cieszą się gotowe rozwiązania, pozwalające sprzedawać w Internecie. Jednym z nich jest Shopify. Czy warto się nad nim pochylić? Czy spełnia oczekiwania większości użytkowników? Co mówią o nim eksperci? Poznaj opinie o Shopify.

Czym jest Shopify

Shopify to jedna z platform eCommerce, za pomocą której możesz prowadzić sprzedaż w Internecie. Dzięki rozwojowi, jakiemu jest poddawana w ostatnich latach, zyskujesz coraz szersze grono zwolenników. Jak się łatwo domyślić, nie jest jedyną platformą tego typu, ale ma wiele zalet i możliwości, które decydują o tym, że to właśnie ją wybierają właściciele sklepów internetowych. Jakie to możliwości?

Shopify dla sklepu internetowego

Shopify to silnik sklepu ecommerce, dzięki któremu możesz dostosować sklep internetowy do swoich potrzeb. Shopify wyróżniają między innymi:

  • darmowe projekty stron internetowych, dzięki którym szybko uruchomisz swój sklep w sieci;
  • gotowa bramka płatności Shopify Pay i możliwość skonfigurowania innej;
  • możliwość ustawień wysyłki, dopasowanej do różnych przewoźników;
  • bezpieczeństwo danych.

Ponadto, w dedykowanym Shopify app store znajdziesz wiele dodatkowych modułów, z którymi łatwo dopasujesz sklep do swoich potrzeb. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, Shopify zapewnia obsługę klienta przez różne media.

Dzięki Shopify możesz wygodnie zarządzać produktami, a co jest najbardziej istotne w tym rozwiązaniu, nie musisz przy tym wykupować miejsca na serwerze w firmach hostingowych. Całość działa w chmurze i jest dostępna w kilku planach cenowych, płatnych miesięcznie.

Z Shopify sprzedasz produkty rzeczywiste i produkty cyfrowe

Za pomocą Shopify możesz sprzedawać zarówno rzeczywiste fizyczne produkty, jak i produkty cyfrowe. Shopify udostępnia intuicyjny panel zarządzania, a każdy tworzony na nim sklep internetowy jest dostosowany zarówno do komputera stacjonarnego i przeglądarki desktopowej, jak i na urządzenia mobilne. Dla wielu użytkowników jest to najlepsza platforma e commerce i polecają ją oni innym właścicielom sklepów online, ale najlepiej sprawdź to sam, czytając opinie o Shopify.

Shopify opinie

O funkcjach i możliwościach Shopify można przeczytać na stronie tej platformy, blogach i forach, ale ciężko trafić tam na rzetelną opinię użytkowników, którzy faktycznie korzystają z tego rozwiązania na co dzień i mają z nim różne doświadczenia. Na szczęście o zebranie ich pokusiła się jedna z agencji, zajmującej się wdrażaniem tego rozwiązania u swoich klientów.

O Shopify opinie są różne, jedne w stu procentach zachwalają to rozwiązanie, inne wytykają mu wady. Odwiedź stroę agencji Brand Active brandactive.pl, aby poznać zdania użytkowników i ekspertów o tej platformie. Zwłaszcza jeśli zastanawiasz się nad własnym sklepem internetowym i chcesz rozpocząć sprzedaż produktów online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj