Jesteś szczęśliwym posiadaczem działki, na której chcesz wybudować dom dla swojej rodziny? Nie wiesz, jaki projekt będzie do niej odpowiedni? Skoro tak, masz dwie możliwości. Pierwsza z nich to skorzystać z usług architekta i powierzyć mu zaprojektowanie budynku jednorodzinnego dopasowanego do twojej działki. Wiąże się to jednak ze stosunkowo dużymi wydatkami i czasem potrzebnym na przygotowanie projektu. Możesz także skorzystać z bogatej oferty gotowych projektów, dostępnych na stronie galeriadomow.pl/projekty-domow. Dostępnych tam są setki najróżniejszych projektów domów jednorodzinnych, parterowych, z użytkowym poddaszem i garażem, przeznaczonych do budowy w różnych technologiach.

Jak dopasować projekt do działki?

Jaki jest najczęściej popełniany błąd podczas wybierania gotowego projektu domu? Oczywiście jest to jego niedopasowanie do wielkości działki, jej kształtu i usytuowania względem stron świata. Jeżeli nie chcesz popełnić takiej pomyłki, powinieneś skorzystać z naszego konfiguratora. Pozwala on wprowadzić parametry swojej działki i automatycznie dopasować pasujące do niej projekty, zgodne z twoimi wytycznymi. Podoba ci się niski dom jednorodzinny parterowy o nowoczesnej bryle? Nie ma sprawy, mamy wiele takich projektów w swojej bazie. A może chciałbyś mieć klasyczny domek jednorodzinny z dwuspadowym dachem i garażem w bryle budynku? To również jesteśmy w stanie dla ciebie znaleźć. Ponadto znajdziesz u nas setki innych projektów domów, różniących się wielkością, kształtem, a także kosztem wykonania.

Jakie inne zalety posiada Galeria Domów?

Jest szereg innych powodów, aby gotowe projekty domów kupować w naszym serwisie. Znajdziesz u nas np. aktualne kosztorysy budowy, uwzględniające rynkowe ceny materiałów i robocizny dla różnych regionów w kraju. Pozwoli ci to oszacować koszt wykonania inwestycji do różnych etapów. Pomocne narzędzia to także zestawienie materiałów konstrukcyjnych, dzięki którym wiesz jakie produkty należy zamówić i w jakich ilościach, aby nie było potrzeby ich zwracania. Pozostając na etapie wyboru projektu, każdy z projektów możesz zamówić w opcji odbicia lustrzanego. Wprowadzanie do projektu dodatkowych zmian jest możliwe i za taką zgodę nie musisz nic dodatkowo płacić, jedynie za usługę architekta, który taką adaptację dla ciebie wykona. Dodając do tego bardzo konkurencyjne ceny naszych projektów, ich dużą dostępność i szybki czas realizacji zamówienia, korzystanie z naszych usług jest prawdziwą przyjemnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj