Być może zatrudniłeś ślusarza do naprawy uszkodzonego zamka, ale zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak się stało. Może to być próba włamania, lub może to być po prostu złej jakości zamek, który z czasem doprowadził do uszkodzenia, ale prawdziwym aspektem do rozważenia jest to, że można było uniknąć tego wszystkiego. Ten post zdradza Ci w ten sposób pewne tajemnice, które znają tylko ślusarze. Z tych wskazówek, można zrozumieć, w jaki sposób należy dbać o swoje zamki, które chronią Twój majątek.

Wykonawcy często psują konfigurację ślepej śruby i blokady

Podczas budowy należy dokładnie sprawdzić, czy wykonawcy prawidłowo montują wszystkie zamki i śruby mocujące. Prawidłowe ustawienie systemu jest ważne dla zapewnienia, aby Państwa zamek pozostawał we właściwym położeniu przez dłuższy czas. Używaj najlepszych śrub mocujących do drzwi i upewnij się, że personel instalacyjny zrobi to idealnie. Możesz również wypróbować kilka świetnych systemów zamków i usług. Ślusarze, którzy dobrze znają swoją pracę, zainstalują śruby mocujące, które mają jeden dodatkowy trzpień z bezpieczną płytą na miejscu wykonania uderzenia. To sprawi, że zatrzask będzie mocno trzymał się, gdy drzwi są zamknięte.

Unikaj kupowania na pchlich targach i aukcjach


Może się wydawać, że byłaby to tańsza opcja, ale może to prowadzić tylko do znacznych wydatków później, gdy zdajesz sobie sprawę, że zakupione zamki nie były w stanie wytrzymać włamania. Dlatego zawsze inwestuj w przyzwoitą jakość przy wyborze zamków i rygli trzpieniowych. Możesz nigdy nie znać rodzaju sytuacji, które wystąpią, jeśli coś pójdzie nie tak.

Upewnij się, że przy zakupie nowego zamka zmieniono blokady domu lub zmieniono ich sposób działania.
Możesz nie zdawać sobie sprawy, ale zamki zakupionego domu mogą już być naruszone. Oszuści mogą zrobić duplikaty kluczy z istniejących zamków, które mogą łatwo otworzyć, gdy tylko nadarzy się okazja. Dlatego wskazane jest, abyś nabył nowe zamki lub klucze wykonane dla swojego domu, tak aby nie było szansy na lekkomyślność.

Nigdy nie ufaj sprzedawcy, który twierdzi, że klucz nie może być powielany przez nikogo.
Będziesz naiwny wierząc w coś tak absurdalnego jak to. Prawie wszystkie klucze mogą być zduplikowane, dlatego jeśli jakiś sprzedawca próbuje sprzedać Ci zestaw zamków z kluczami, których, jak twierdzi, nie można skopiować, to powinieneś natychmiast wycofać się z transakcji. Prawdopodobnie klucze mają już duplikaty, co może spowodować problemy w przyszłości. Najlepszym sposobem, aby tego uniknąć, jest wybór wiarygodnego sprzedawcy do zakupu kluczy i zamków, tak aby można było ograniczyć szanse na włamania.

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś w stanie otworzyć zamka, ponieważ zapomniałeś klucza lub o czymś, upewnij się, że nie manipulujesz zamkiem we własnym zakresie. Twoim najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej usługi, która pomoże Ci otworzyć zamek bez tworzenia bałaganu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj