Nauka języków obcych to wspaniała decyzja. Dzięki znajomości języka bowiem otwiera się przed nami wiele nowych opcji. Możemy też spełniać swe marzenia o podróży do odległych krajów. Będziemy mogli wszak bez problemu porozumieć się z jego mieszkańcami i lepiej poznać naród. Jedną z opcji poznania języka jest zdecydowanie się na udział w korepetycjach. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się zajęcia z native speakerem. Na czym polegają? Czy faktycznie są lepsze niż tradycyjne lekcje? Przekonajmy się i poznajmy zalety tego typu korepetycji.

Czym jest native speaker? Korepetycje z języka angielskiego z native speakerem

Zajęcia z native speakerem odbywają się online. Polegają przede wszystkim na mówieniu. Doskonalona jest również umiejętność słuchania ze zrozumieniem języka angielskiego. Prowadzący wykład stara się uczyć zachowania w danej sytuacji. Zarówno biznesowej, jak i codziennej. Dzięki temu uczymy się prowadzenia fachowej rozmowy z klientem biznesowym posługującym się językiem angielskim. Ponadto poznajemy najważniejsze zwroty, które przydadzą się na co dzień. Chociażby podczas spaceru po anglojęzycznym mieście za granicą. Zadaniem native speakera jest dostosowanie programu indywidualnie do każdego ucznia. Oprócz tego plusem jest fakt, iż zajęcia prowadzi rodzimy użytkownik języka angielskiego, obeznany z nim wręcz perfekcyjnie. Mamy więc pewność, że przekaże nam ogrom wiedzy i wiele nauczy. Pomoże również nabrać pewności siebie podczas rozmowy z klientem zagranicznym. Wszak jeżeli będziemy posiadać dobrą wymowę i nauczymy się płynności języka, nikt nie zorientuje się, iż jesteśmy obcokrajowcami. Zdobędziemy dzięki temu profesjonalizmu i poszerzymy horyzonty kariery.

Tradycyjne zajęcia a lekcje z native speakerem

Podczas zwykłych korepetycji spotykamy się w małych grupkach. Zazwyczaj też korzystamy z podręczników. Jednak korepetycje online wyglądają inaczej. Zazwyczaj prowadzimy videorozmowę z prowadzącym. Na korepetycje należy się jednakże wcześniej zapisać. Mamy jednak pewną możliwość modyfikowania planu zajęć i dostosowania go pod nasze obowiązki. Jednak czym w głównej mierze różnią się korepetycje z native speakerem od tradycyjnych? Przede wszystkim tym, że zajęcia są prowadzone online, a nie w sali oraz tym, iż prowadzący to osoba mieszkająca na stałe za granicą i pochodząca z anglojęzycznego kraju. W dodatku na ogół prowadzący rozmawia tylko w tym języku, dlatego nie dogadamy się z nim po polsku. Zmobilizuje nas to do nauki. I nauczy praktycznego zastosowania języka. Więcej informacji znajdziemy na https://e-native.pl/.

Rozmawianie w języku angielskim z native speakerem online to możliwość podszlifowania języka. Wszyscy native speakerzy bowiem płynnie posługują się nim. Zatem nauczą nas fachowego użycia i poprowadzą naukę języka w pożądanym przez nas kierunku. Nauka języka z kimś kto biegle mówi w języku obcym to najlepszy sposób na poznanie języka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj